Кримінал

СБУ повідомила про підозру двом «депутатам» на Луганщині

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

СБУ зібрала докази колабораційної діяльності ще двох мешканців Луганської області. У вересні 2023 року вони взяли участь у незаконних виборах за законодавством рф та обралися до окупаційної «ради депутатів» Новоайдарського району.

СБУ повідомила про підозру двом «депутатам» на Луганщині

Зокрема, 51-річний мешканець села Райгородка зареєструвався кандидатом від «луганського регіонального відділення всеросійської політичної партії «єдіная росія». У період незаконних виборів він став депутатом т.зв. «ради депутатів муніципального утворення Новоайдарський муніципальний округ лнр».

А на першому засіданні за його власною згодою фігурант очолив одну з постійних «депутатських комісій», зокрема «з правової політики та зв’язків із громадськістю».

Інша фігурантка, 39-річна мешканка Шульгінки, зареєструвалася кандидаткою на виборах за законами агресора від «всеросійської політичної партії «єдіная росія». Її теж було обрано «депутатом» та зареєстровано окупаційною виборчою комісією.

Читайте: У Коломиї чоловік під наркотиками погрожував підірвати гранату в готелі

19 вересня 2023 року відбулося перше пленарне засідання так званої «ради Новоайдарського муніципального округу лнр першого скликання». Там прийняли рішення № 1 про визнання «ради» правочинною.

СБУ повідомила про підозру «депутатам» на Луганщині

Слідчі СБУ оголосили обом фігурантам про підозру за ч. 5 ст. 111-1 КК України – колабораційна діяльність. Тепер їх чекає тюрма на строк від 5 до 10 років.

Досудове розслідування проводить ГУ СБУ в Донецькій та Луганській областях за оперативного супроводу СБУ в Івано-Франківській області.

Читайте: У Рожнятові голову ВЛК оштрафували на 850 тисяч за фіктивну довідку

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.