Кримінал

У Рожнятові голову ВЛК оштрафували на 850 тисяч за фіктивну довідку

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

28 травня Рожнятівський районний суд виніс вирок у справі щодо голови районної позаштатної постійно діючої ВЛК 2-го відділу (Рожнятів) за взяття хабаря.

Як ідеться у матеріалах справи, обвинувачуваний також є заступником директора КНП «Рожнятівська багатопрофільна лікарня», а ще – депутатом місцевої селищної ради.

Читайте: Від 12 тисяч за місяць. Як на Прикарпатті долучитися до суспільно-корисних робіт

У Рожнятові голову ВЛК оштрафували на 850 тисяч за фіктивну довідку

Голова ВЛК обвинувачувався «в одержанні службовою особою неправомірної вигоди». А також у сприянні незаконному переправленню осіб через державний кордон.

15 вересня 2023 близько 12 години чоловік отримав 1000 доларів США хабаря за довідку про визнання «клієнта» тимчасово непридатним до військової служби за станом здоров`я. Ці гроші він отримав у приміщенні Рожнятівської лікарні через свого секретаря.

Читайте: Прикарпатець отримає довічне ув’язнення за зґвалтування та вбивство 9-річної дитини

Надалі керівник дав вказівки своїм підлеглим. Вони мали  виготовити та підписати для «клієнта» виписку з медичної карти стаціонарного хворого, висновок лікаря-терапевта, картку обстеження та медичного огляду. І також довідку ВЛК про тимчасову непридатність до військової служби за станом здоров`я.

Залучені у цій схемі працівники лікарні начебто були не в курсі намірів голови ВЛК.

24 травня між прокурором Івано-Франківської спеціалізованої прокуратури у сфері оборони Західного регіону та обвинувачуваним було укладено угоду про визнання винуватості.

За цією угодою обвинувачуваний зобов’язується перерахувати внесену за нього заставу в розмірі 214 720 гривень на допомогу армії.

Також суд визнав його винуватим і призначив покарання у виді штрафу у розмір 50 000 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить – 850 тис. грн. І позбавив права обіймати посади, пов`язані із виконанням організаційно-розпорядчих функцій в закладах охорони здоров`я, а також посади у складі військово-лікарських комісій, на строк 2 роки.

Читайте: У Коломиї чоловік під наркотиками погрожував підірвати гранату в готелі

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.