Кримінал

Прокуратура Прикарпаття взялася за вирубки лісу через паводки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прокуратура Івано-Франківської області, за матеріалами УСБУ в області, розпочала кримінальне провадження за численними фактами незаконної вирубки лісу, що призвело до значних паводків на території Івано-Франківської та інших областей.
Провадження розпочали за статтею 441 КК України, пише “Репортер” з посиланням на пресслужбу прокуратури в Івано-Франківській області.
За останні тижні на території Прикарпаття випала понаднормова кількість опадів. Через це загинуло троє людей, підтоплені більше 10 тис житлових будинків, зруйновані 150 км доріг та 90 мостів, пошкоджені 586 доріг та 169 мостів, знищені 4146 м берегоукріплення.
“Їх виникнення ймовірно стало можливим внаслідок масового знищення об’єктів рослинного світу, порубки лісів, неналежного здійснення лісогосподарської діяльності та невиконання заходів по охороні навколишнього природного середовища посадовими особами”, – пише пресслужба.
Зараз тривають першочергові слідчі дії. Проведення досудового розслідування у кримінальному провадженні доручене слідчому відділу УСБУ в області.
Довідково. За 5 місяців 2020 року за фактами порушень у сфері охорони природних ресурсів розпочаті 94 кримінальні провадження, до суду скеровані 36 обвинувальних актів. Крім того, у кримінальних провадженнях цієї категорії заявлені позови про відшкодування збитків на загальну суму 5,1 млн грн.
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.