Кримінал

Міліціонера-хабарника відправили у СІЗО Івано-Франківська

Google+PinterestLinkedInTumblr

У вівторок, 21 квітня, до Івано-Франківського міського суду доставили 30-річного оперуповноваженого сектору ДСБЕЗ Тисменицького РВ УМВС України в Івано-Франківській області, якого підозрюють у вчинені злочину передбаченого частиною третьою статті 368 Кримінального кодексу України.

grnn

Суд встановив, що підозрюваний іванофранківець вимагав та 18 квітня незаконно одтримав хабар у вигляді права розпорядження земельною ділянкою площею 0,0801 га кадастровий номер 2625810100:04:038:0173 та грошових коштів на загальну суму 12 000 грн. за сприяння у вирішенні питання про непритягнення того до кримінальної відповідальності. Також міліціонер обіцяв закриття кримінального провадження.

Дослідивши всі клопотання та матеріали справи, врахувавши, що вказаний злочин носить ненасильницьких характер, суд ухвалив обрати підозрюваному міру запобіжного заходу на період слідства у вигляді тримання під вартою у СІЗО Івано-Франківська із визначенням грошової застави у розмірі 45 мінімальних заробітних плат – 54 810 грн.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.