Кримінал

Мешканець Яремче заплатить 25 500 грн штрафу за ляпас жінці

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Яремчанець за ляпас землячці заплатить 25 500 грн штрафу. Про це повідомили в Івано-Франківському апеляційному суді.

10 квітня 2024 року в Івано-Франківському апеляційному суді розглянули скаргу чоловіка з Яремче на вирок Яремчанського міського суду від 25 січня. Чоловіка засудили за ст. 296 ч. 1 КК України до штрафу в розмірі 1500 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян, що становить 25 500 грн.

Читайте: Двоє мешканців Калуша вбили знайомого та закопали в лісі

Засуджений 24 березня 2022 в м. Яремче порушив громадський порядок. Він посварився з мешканкою м. Яремче, вживаючи нецензурні слова. На зауваження з цього приводу не реагував, а навпаки продовжив конфлікт ляпасом жінці, – йдеться у повідомленні суду. – Наслідок у потерпілої – синець на обличчі та набряк, які належать до легких тілесних ушкоджень.

В апеляційній скарзі чоловік оспорив суворість покарання. Він вважає, що суд не визнав наявні пом’якшуючі обставини.

Заслухавши доповідь судді, перевіривши матеріали кримінального провадження, обговоривши доводи апеляційної скарги, колегія суддів більшістю голосів вирішила, що апеляційна скарга не підлягає задоволенню.

На думку суду:

  • Фактичні обставини справи, доведеність вини, кваліфікація дій обвинуваченого в апеляції не оспорюються, тому в цій частині не перевіряються.
  • Відповідно до вимог ст. 50, 65 ККУ, ст. 370 КПК України судове рішення повинно бути законним, обґрунтованим і вмотивованим, а призначене винному покарання – законним й справедливим.
  • Оскаржений вирок в частині покарання цим нормам закону відповідає, підстав для його скасування чи зміни не встановлено.
  • Наведені апелянтом доводи не дають правових підстав для пом’якшення йому покарання.

Отже, суд не знайшов правових підстав для скасування чи зміни вироку.

Читайте: У Франківську суд оштрафував нідерландця, у якого знайшли смолу канабісу

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.