Кримінал Фото

Чайковський розповів у суді, як його «кинув на землю» Міхалець

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У понеділок, 20 лютого, продовжили суд у справі начальника управління патрульної поліції Івано-Франківська Дмитра Міхальця, якого звинувачують у перевищенні влади.

До теми: Ветеран АТО звинувачує начальника патрульної поліції Франківська у побитті.

Сьогодні суд допитав потерпілого Івана Чайковського. Чайковський розповів, що 6 вересня 2016 року він зустрів Міхальця в управлінні патрульної поліції і повідомив, що на напередодні патрульні склали на нього постанову. В свою чергу Міхалець запросив його до себе в кабінет, щоб з’ясувати, в чому справа. Також в кабінеті Міхальця був присутній командир батальйону.

«Я спитав його, чи знає він, як називається той знак, через який на мене склали постанову, – каже Чайковський. – Він не відповів. Потім встав, відкрив двері і сказав, щоб я забирався. Я спитав в нього, як він може працювати начальником патрульних, якщо навіть не знає, як знак називається, а він вхопив мене за руки і кинув на землю».

До темиДмитро Міхалець: «Ми зрозуміли ще на початках – образ селфі-копів треба викорінювати».

Опісля інциденту, за словами Чайковського, йому допомогли зібрати документи і він покинув кабінет поліцейського.

Чайковський визнає, що порушив правила дорожнього руху, але стверджує, що патрульні неправильно склали постанову. Також потерпілий каже, що агресії в кабінеті Міхальця не проявляв.

«Я ніколи не з ким не конфліктував», – каже Чайковський.

Наразі Чайковський не зміг відповісти на питання прокурора, чи вимагатиме від Міхальця матеріальне відшкодування за завдану шкоду.

Крім кількох синців інших тілесних ушкоджень в Чайковського не було. Але він каже, що тоді він сильно перенервував і в нього боліла голова.

Оскільки свідки сьогодні на судове засідання не з’явилися, розгляд справи продовжать 15 березня о 9.00.

Провадження проти Міхальця відкрили за частиною 2 статті 365 Кримінального кодексу України. Цей злочин карається позбавленням волі на термін до восьми років.

Нагадаємо, 5 вересня атовець Іван Чайковський на вулиці Січових Стрільців в Івано-Франківську залишив авто поблизу будівлі Пенсійного фонду. До нього підійшли патрульні, попросили документи, сказали, що він порушив правила паркування. Чоловік пояснив, що припаркувався за дорожньою розміткою, а нового знаку не помітив. Представився інвалідом АТО і просив не складати на нього постанову та відпустити. Однак копи папір написали.

До теми. Дмитро Міхалець: «Ми зрозуміли ще на початках – образ селфі-копів треба викорінювати».

Згодом, переглянувши постанову, чоловік виявив, що патрульні вписали не той знак. І наступного дня поїхав до поліції вирішувати питання з керівником патрульних – Дмитром Міхальцем. Після того Чайковський звинуватив Міхальця у брутальному побитті з киданням на підлогу, а той запевнив, що «взяв скаржника під руку, щоб провести, та з його боку був спротив і ескалація конфлікту».

Потім Чайковський написав заяву в прокуратуру, скликали цілу прес-конференцію, на якій висловилися всі. Попри розмови й дискусії, учасники конфлікту руки так і не потиснули. Зустріч завершилася на високих тонах.

12 вересня постанову на Чайковського таки скасували.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.