Історія

У Франківську планують відкрити музей Євгена Коновальця

Google+PinterestLinkedInTumblr
В Івано-Франківську у 2022 році відкриють Громадський музей Євгена Коновальця. Уже зібрані пам’ятні експонати, які нагадують про діяльність Голови Проводу ОУН.

Про це повідомив директор Івано-Франківського обласного музею визвольної боротьби імені Степана Бандери, історик Ярослав Коретчук, пише Укрінформ.

«Маю сподівання, що у 2022 році відкриємо на Січових Стрільців в Івано-Франківську Громадський музей Євгена Коновальця. Звичайно, серед експонатів немає особистих речей Євгена Коновальця, але ми вже маємо речі, які вшановують його пам’ять і є згадкою про нього і його діяльність, а це – різноманітні видання, монети, листівки, конверти, нагороди, значки, стрічки з вінків, які були на могилі провідника», – зазначив в Коретчук.

Він зауважив, що на створення Громадського музею Євгена Коновальця небайдужі зібрали 73 тис. грн. Для завершення необхідних робіт необхідні ще 47 тис. грн. У приміщенні музею вже закінчили ремонтні роботи і встановлюють систему опалення.

За словами Коретчука, це буде другий у світі музей Провідника ОУН. Перший працює у селі Зашків на Львівщині, де він народився.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.