Історія Статті

Легенди Станиславова/Івано-Франківська. Привид вулиці Труша

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Існує стереотип, що привиди мешкають у замках чи старовинних руїнах. Це не зовсім так. Насправді, потойбічне створіння може отаборитися будь-де.

У цьому переконалась одна молода подружня пара, яка у 2013 році винаймала однокімнатну квартиру на вулиці Труша, пише “Репортер”.

Спочатку молодята раділи – центр міста, другий поверх, до базару йти пару хвилин. Але незабаром у помешканні стали відбуватися дивні речі. Вночі хтось ходив коридором, грюкав посудом на кухні, зачиняв і відчиняв двері, скрипів паркетом, навіть крав печиво, яке лишалось на столі. При поселенні власник квартири казав, що раніше тут мешкала його бабуся, яка перед смертю впала у жорстокий маразм. Подружжя малювало у своїй уяві привид сивої старої, який вештався хатою після настання темряви. Дійшло до того, що вони навіть до туалету по одному вночі не виходили.

Легенди Станиславова/Івано-Франківська. Невловимий доцент

Та одного разу жінка прокинулась дуже рано. Вона була вагітна, на роботу не поспішала, тож вирішила приготувати чоловікові сніданок. Зварила каву, намастила канапки, повернулась у спальню, лягла біля коханого, обійняла та… заснула. Хвилин за десять продзвенів будильник, чоловік, тихо, аби не потривожити дружину, почимчикував на кухню. А потім, переляканий, забіг до кімнати, розбудив жінку і голосно вигукнув:

«Таню! Йди, поглянь на кухню! Воно тепер ще й каву робить!».

Легенди Станиславова. Загадка вулиці Матейка

Автор: Іван Бондарев

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.