Історія

Франківський музей визвольної боротьби на 50% перевиконав план з продажу квитків

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У 2022 та половині 2023 року Івано-Франківський обласний музей визвольної боротьби імені Степана Бандери на 50% перевиконав фінансовий план. Кошти отримали з продажу вхідних квитків у музей.

Це пов’язано з великою кількістю внутрішньо переміщених осіб, яких цікавить історія ОУН-УПА. Про це повідомив директор музею Ярослав Коретчук, пише Репортер.

Франківський музей УПА популярний серед переселенців

Після повномасштабного вторгнення у нас зросла кількість людей з різних регіонів України, які відвідують наш музей. Їхній інтерес пов’язаний з тим, що російська пропаганда їх доволі часто називає бандерівцями і вони для себе хочуть відкрити, що ж це таке, – каже Ярослав Коретчук. – У нашому музеї, а також у повстанських криївках на території області вони переосмислюють історію України у період 40-50 років. Адже у місцях. де вони проживали, цю історію часто викривляли або спотворювали.

За словами директора музею, у приїжджих українців з різних регіонів є багато запитань щодо діяльності УПА, тож вони шукають на них відповідь у музеї.

Читайте: Франківський історик Ярослав Коретчук: «Україна має стати центром антиросійського фронту народів, як хотіли в ОУН»

У четвер, 28 вересня, у Музеї визвольної боротьби відкрили виставку «Невідома УПА», на якій представили фотографії та експонати, яких досі не демонстрували публіці.

Авторка: Ольга Романська

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.