Гроші

Завод Промприлад офіційно перейшов у власність “Промприлад.Реновація”

Google+PinterestLinkedInTumblr
У понеділок, 3 лютого, ТОВ “Промприлад.Холдинг” завершив угоду купівлі-продажу 82,38% акцій ПрАТ “Івано-Франківського заводу “Промприлад”. Завод офіційно перейшов у власність інноваційного центру Промприлад.Реновація.

Проєкт виконав поставлені цілі та зібрав понад $5 млн імпакт-інвестицій від 409 інвесторів та 13 фондів, інформує пресслужба “Промприлад.Реновація”.

Проєкт “Промприлад.Реновація” викупив завод з метою подальшого відновлення незадіяних площ. Простори у реконструйованих будівлях вже зараз перетворюються та функціонують як прогресивний інноваційний центр.

“Для нас це ключовий етап розвитку проєкту. Викуп нерухомості був стратегічною ціллю 2019 року. З цього моменту ми зняли головні ризики та продовжуємо активну фазу реалізації задуманого в повному масштабі. Купівля заводу, це також підтвердження для наших дійсних та потенційних інвесторів, що проєкт реалізується згідно плану”, – коментує угоду генеральний директор та ініціатор проекту “Промприлад.Реновація” Юрій Филюк.

Першу емісію акцій продали на суму 125 млн грн. Наступним кроком стане оновлення бізнес-плану, переоцінка активів та випуск другої емісії акцій. Далі розпочнеться наступний етап  залучення інвестицій та подальша ревіталізація об’єкту.

Промприлад.Реновація запустив віртуальний тур

Промприлад.Реновація – це трансформація старого заводу у центрі Івано-Франківська на інноваційний центр. Промприлад не має єдиного інвестора, долучитися до реалізації може кожен з мінімальним вкладенням від $1000. Проєкт передбачає повернення інвестицій у вигляді дивідендів. Та при цьому вкладені кошти ще й сприяють внеску у розвиток міста та регіону. 70% прибутку спрямовуватимуть на виплату дивідендів інвесторам, а решту 30 % – на фінансування ініціатив розвитку міста та регіону. До 30 % площ центру нададуть соціальним і громадським організаціям на пільгових засадах.

Наразі на території Промприладу вже діє пілотний поверх та інші ревіталізовані простори. Це 5800 кв. м, що відновлені відповідно до загальної бізнес-моделі проєкту, успішно функціонують і приносять плановий прибуток. Серед 20 організацій і компаній-резидентів, які тут розмістилися, – представники бізнесу, громадського сектору та органів місцевого самоврядування. Разом вони утворюють унікальну екосистему на перетині розвитку чотирьох основних напрямів: неформальної освіти, сучасного мистецтва, нової економіки та урбаністики.

Ініціатором проєкту Промприлад.Реновація є івано-франківська платформа «Тепле Місто» у партнерстві з LvBS (Україна), Інша Освіта (Україна), MitOst (Німеччина) та PACT (США).

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.