Соціум

Промприлад.Реновація запустив віртуальний тур

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Прогулятися пілотним поверхом Промприладу та на власні очі побачити, як виглядають відбудовані площі, відтепер можна, не виходячи з дому – Промприлад.Реновація запустив віртуальний тур.

Вирушити в онлайн-мандрівку та ближче познайомитися з проєктом і резидентами пілотного поверху можна на офіційному сайті https://promprylad.ua.

Промприлад.Реновація – це трансформація старого заводу у центрі Івано-Франківська на інноваційний центр, де взаємодіють бізнес, влада і культурно-освітні проекти та ініціативи. Нині перезапущено вже 15% об’єкту. Це 5800м², на яких розмістилися 25 організацій і компаній-резидентів. Тут є представники і бізнесу, і громадського сектору, і міської влади. Разом вони утворюють унікальну екосистему на перетині чотирьох основних напрямів: неформальної освіти, сучасного мистецтва, нової економіки та урбаністики.

Саме в цьому і полягає особливість «пілоту», адже він реалізований відповідно до загальної бізнес-моделі проєкту, і вже рік успішно функціонує та приносить прибуток.

«Ми регулярно проводимо екскурсії та запрошуємо на Промприлад усіх охочих. Та є багато людей, у тому числі й інвесторів з інших міст, які не завжди можуть приїхати в Івано-Франківськ та побачити, як виглядає реновація. Віртуальний тур – це прекрасна можливість переконатися, що проєкт успішно реалізується і зміни відбуваються вже сьогодні», – каже Рената Налисник, маркетинг-координаторка Промприлад.Реновація.

За допомогою онлайн-туру можна побачити, як зараз виглядає інноваційний центр, що створюється на території заводу. Серед основних діючих просторів пілотного поверху: коворкінг та конференц-зал, майстерні й лабораторії, галерея, бар, танцювальна студія, освітні та дитячі центри, офіси інноваційних компаній та партнерських організацій, і навіть офіс управління інвестиціями Івано-Франківської міськради.

Реконструкція території заводу та її трансформація на інноваційний центр триватиме протягом наступних п’яти років. Згідно з інвестиційним планом, проєкт залучить понад 700 мільйонів гривень, аби поетапно запустити на 38 тис. м² території Промприладу шість будівель і парк. Проєкт не має єдиного інвестора. Долучитися до реалізації та стати співвласником «території майбутнього» може кожен, з мінімальним вкладенням від $1000. Усі інвестори отримують повернення вкладень у вигляді дивідендів, при цьому завдяки своїй інвестиції також сприяють розвитку міста та регіону.

Долучитися до проєкту можна, заповнивши форму на сайті.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.