Гроші Розваги

Відкриття святкових ялинок у Франківську обійдеться у 80,8 тис грн

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Департамент культури Івано-Франківської міської ради підписав договір на організацію та проведення заходів до Дня Святого Миколая з ФОП Іваном Галасою. Цей підприємець співпрацював з департаментом і минулого року, коли на відкритті головної ялинки 17-річній дівчині у голову потрапила петарда від святкового феєрверку.

Сума договору – 80 860 грн.

Відповідне оголошення про відкриті торги з‘явилося в онлайн-системі закупівель Prozorro у жовтні. У торгах взяло участь два підприємця – ФОП Галаса і ФОП Данильчук.  З очікуваною вартістю 81 290 грн переміг ФОП Галаса, який запропонував найнижчу ціну.

13 листопада департамент уклав з ним договір про організацію та проведення заходів до Дня Святого Миколая. Згідно із відомістю обсягу послуг, за 80 тис грн Галаса має надати звукове та світлове обладнання для виступу запрошених гуртів.

Зокрема заплановане урочисте відкриття головної ялинки 19 грудні о 18:00. Та відкриття ялинок в шести мікрорайонах міста.

“Постачальником має бути забезпечено дотримання належних норм пожежної безпеки. Постачальник допускає до виконання робіт осіб, що пройшли відповідне навчання, мають досвід та допуски. Постачальник додатково забезпечує сценічний майданчик 4 вогнегасниками та аптечкою першої медичної допомоги. Додатково постачальник забезпечує учасників заходу гарячими напоями – чай, кава”, – йдеться у примітках до відомості обсягу послуг.

Нагадаємо, минулого року три святкові міські заходи організовував теж ФОП Галаса Іван Омелянович, який у частині піротехнічного забезпечення уклав договори підряду з «Піро-ІФ». Загалом за організацію за організацію та проведення  Дня святого Миколая Галаса  отримав  89 520 грн. А загалом на новорічні свята з ним уклали договорів майже на 300 тис грн.

Читайте також: Франківськ святковий: феєрверки б’ють не в ті голови.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.