Гроші

У Пенсійному фонді розповіли про ситуацію з виплатами пенсій у серпні

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Станом на 18 серпня на виплату пенсій держава спрямувала 39,3 млрд грн. Про це повідомляють у Пенсійному фонді України. За повідомленням, 9,9 млрд грн виділено на виплату пенсій через “Укрпошту”, а 29,4 млрд грн – через відповідні банки, пише Репортер.

виплати пенсій новини Івано-Франківська

Уповноваженими банками зараховано на рахунки пенсіонерів 100 % профінансованих сум. За повідомленням АТ “Укрпошта” станом на 17 серпня доставлено 67,2 % профінансованої суми за серпень, – йдеться у повідомленні Фонду.

Затримки з доставкою в «Укрпошті» пояснюють бойовими діями. Так, у липні компанія перестала працювати у Херсонській області. Проблеми з виплатами є й на Луганщині, де через окупацію Укрпошта тимчасово не може надавати послуги.

Через часткову окупацію в Запорізькій області за липень виплачено 55%. В Харківській області обсяг пенсійних виплат склав майже 60%. Суттєво покращилася ситуація в Миколаївській області – там за липень показник виплати пенсій склав – 85% проти 55% у червні. Також зріс відсоток виплат пенсії в Донецькій області – 43% в липні проти 37% в червні», – коментують ситуацію в Укрпошті.

Балончик або тікати? Що робити жінкам, коли до них пристають на вулиці

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів: