Гроші Світ

У гірських районах Франківщини замінять 40 кілометрів електромереж

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Прикарпатські енергетики проводять перебудову аварійних електромереж у гірських селах Делятин та Пасічна. Загалом замінять близько 40 кілометрів ліній, що дозволить покращити якість електропостачання майже 1000 споживачів, повідомляє Прикарпаттяобленерго.

обленерго, електрика, світло
Наразі тривають роботи з заміни першої та другої черг електромереж 0,4-10 кВ в Делятині на Яремчанщині. Загалом тут побудують 23,4 кілометрів нових ліній, замінять чотири старі трансформаторні підстанції та встановлять шість нових розвантажувальних підстанцій, що дасть змогу суттєво покращити якість напруги.

Також роботи з реконструкції розпочали у селі Пасічна Надвірнянського району. До кінця року тут перебудують 15,42 км електроліній, замінять дві старі підстанції та встановлять додатково дві нові.

Така реконструкція дасть можливість суттєво покращити якість постачання електроенергії майже 1000 споживачів та дозволить забезпечити гостру необхідність у додаткових потужностях в цій зоні, що активно розвивається.

«Потреба у заміні цих мереж назрівала давно, – розповідає куратор проекту Роман Кугмир. – Ці лінії будувалися в 70-их роках, вони морально застарілі. Проведені роботи дозволять суттєво покращити якість послуги, нові електромережі будуть надійнішими та зможуть витримувати більше навантаження».

У енергокомпанії зазначають, що в Делятині усі роботи буде завершено до кінця року, однак роботи в Пасічній буде продовжено у 2017 році.

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні