Гроші Люди

У Болехові депутати голосуватимуть з планшетів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

29 січня, на сесії міської ради Болехова підняли питання поіменного голосування та шляху вирішення цієї проблеми.

Як зазначив міський голова Богдан Мельник, що 23 лютого 2016 в Україні вступає в силу закон, який передбачає поіменне голосування депутатів всіх рівнів. Після роздумів про те, як можна вирішити цю проблему, очільник міста запропонував використати новітні технології та проводити голосування за допомогою планшетів.

«Ми зійшлись на думці використовувати планшети. Кожен депутат буде мати іменний планшет, за допомогою якого він буде голосувати», – зазначив мер міста Богдан Мельник.

Також, задля зменшення видатків на друковані матеріали, вирішено їх завантажувати у планшети у PDF-форматі. Зокрема, девайси будуть надаватись депутатам за 3-4 дні до сесії, щоб вони могли ознайомитися з усіма проектами рішення, які будуть розглядатись на сесії міської ради, пише ГК.

Система буде функціонувати наступним чином: буде один планшет, який буде слугувати сервером і буде приймати сигнал від кожного планшета, та акумулювати результати голосування.

Для втілення цього задуму, міський голова запропонував використоти кошти з депутатського фонду. Проте, Богдан Мельник запевнив, що в наступному півріччі, ці кошти будуть повернуті, за рахунок перевиконання міського бюджету.

 

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні