Гроші

Прикарпаття змагатиметься за гроші на реалізацію 32 розвиткових проєктів

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
3 листопада завершився прийом документів у рамках другого конкурсного відбору проєктів регіонального розвитку, які можуть реалізовуватися за рахунок коштів державного бюджету, отриманих від ЄС. Заявниками з усіх регіонів України подано понад 800 проєктів, з яких Міністерством розвитку громад та територій України 739 допущено до експертної оцінки.

Від Івано-Франківської області у конкурсному відборі братимуть участь 32 проєкти сукупною вартістю 457,2 млн грн, з яких 338,7 млн грн заплановано профінансувати за рахунок коштів державного бюджету, інформує пресслужба ОДА, пише Репортер.

Подані проєкти стосуються розвитку туристичної галузі в області, підтримки підприємницької діяльності у сільській місцевості та розвитку депресивних територій. Серед замовників проєктів – Івано-Франківська ОДА (8 поданих заявок), виконавчий комітет Івано-Франківської міської ради (7 заявок), один проєкт подано агенцією регіонального розвитку та 16 проєктів – територіальними громадами області.

До теми: Добро робити легко. У Запоріжжі «ізольованим» допомагають студенти

Найбільшу кількість заявок подано за програмою «Розвиток туризму» – 12 проєктів загальною вартістю 226,2 млн грн. Значну питому вагу складають також проєкти сільського розвитку, зокрема за напрямками диверсифікації підприємницької діяльності у сільській місцевості та планування сільського розвитку.

У результаті реалізації проєктів на Прикарпатті облаштують нові туристичні об’єкти, які підвищать конкурентоспроможність регіону та створять додаткові можливості для зайнятості громадян, наповнення бюджетів сільських та міських громад.

Довідково.

Секторальна підтримка ЄС здійснюється відповідно до програми «Підтримка регіональної політики України», яка фінансується за кошти державного бюджету, отриманих від Європейського Союзу (секторальна підтримка). Передумовою впровадження підтримки було підписання Угоди між Урядом України і Європейською Комісією про фінансування Програми підтримки секторальної політики – Підтримка регіональної політики України. Розпорядником коштів програми є Міністерство розвитку громад та територій України.

Загальною метою програми є підтримка соціальної, економічної, територіальної згуртованості України і підвищення добробуту громадян.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.