Гроші

Про зміни в поданні звітності з РРО можна довідатись в он-лайн режимі

Google+PinterestLinkedInTumblr

Як відомо, з 1 січня 2015 року відповідно до вимог Закону України від 04 липня 2013 року №406 набирає чинності нова редакція пункту 7 статті 3 Закону України „Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг”.

 

З нового року суб’єкти господарювання, які використовують реєстратори розрахункових операцій (крім електронних таксометрів, автоматів з продажу товарів (послуг) та реєстраторів розрахункових операцій, що застосовуються для обліку та реєстрації операцій з купівлі-продажу іноземної валюти), повинні подавати до органів державної фіскальної служби по дротових або бездротових каналах зв’язку електронні копії розрахункових документів і фіскальних звітних чеків, які містяться на контрольній стрічці в пам’яті реєстраторів розрахункових операцій або в пам’яті модемів, які до них приєднані. Тобто, до Системи зберігання та збору даних РРО Державної фіскальної служби України всі електронні контрольно-касові апарати повинні відправляти копії кожного фіскального чека та кожний Z-звіт.

 

Для зручності платників податків 26 грудня п.р. Головне управління ДФС в Івано-Франківській області організовуєweb – конференцію, присвячену змінам при поданні звітності з РРО та відповідальності за її неподання. В режимі on-line на запитання платників відповідатиме заступник начальника управління податкового та митного аудиту – начальник відділу контролю за проведенням розрахункових операцій та проведення фактичних перевірок ГУ ДФС в Івано-Франківській області Галина Галій.

 

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.