Гроші

Особливості створення бізнесу під маркою відомого бренду

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Франшиза – це тип відносин, коли організація продає свою модель, та дозволяє покупцеві створити бізнес, не вигадуючи нічого нового. Тобто по суті є готова концепція, існуючі розробки, якими необхідно користуватися покупцеві.

Особливості ведення бізнесу під маркою відомого бренду  

Франшиза буде корисна не тільки власникам великих компаній, які відомі за межами держави, так і підприємцям, у яких є якийсь стартовий капітал але немає ідеї, яка може дати хороший прибуток. Саме для таких людей ідеальний спосіб побудувати власний бізнес – це франшиза. Існує маса відомих брендів, які дозволяють новачкам під своїм ім’ям продавати продукти власного виробництва. Наприклад, Mcdonald’s, П’ятірочка або wildberries.

Компанія franch.site не перший рік створює франчайзингові мережі. Ми створимо франшизу на основі діючого бізнесу та розробимо ефективну бізнес-модель. Основна перевага для покупця такої моделі – це зниження ймовірності, що бізнес принесе збитки. Для організації береться бізнес-ідея, яка успішно працює на ринку кілька десятків років. Така бізнес-модель у всіх на слуху, тому ймовірність зазнати фіаско дуже маленька.

Такий бізнес має ряд переваг не тільки для початківців, а й для досвідчених власників відомого бізнесу. Франшиза дозволяє популяризувати марку, збільшити прибуток, а також за мінімальні гроші розвивати власне підприємство, точки громадського харчування.

Існує кілька тонкощів, на які повинні звернути увагу франчайзі. Щоб скористатися франшизою, необхідно задовольнити ряд умов, які озвучить франчайзер. Тобто компанія, яка продає ім’я свого бренду, дозволяє ним користуватися. Потрібно бути готовим до постійного контролю з боку перевіряючих організації.

Переваги та недоліки франшизи 

Франчайзер продає бізнес-модель, якої повинен притримуватися франчайзі.

Вимоги до франчайзі: 

  • Молодий підприємець повинен дотримуватися всіх умов договору, щоб не псувалася репутація бренду.
  • Відповідно підприємця контролюватимуть та перевірятимуть відповідні органи. Вони повинні впевнитися, наскільки робота відповідає умовам договору.
  • У франчайзі немає можливості запроваджувати нововведення, стимулювати розвиток бізнесу за власним планом. Потрібно відповідати існуючій бізнес-моделі та дотримуватися зазначеної інструкції.
  • Це повністю виключає політ фантазії та робить підприємця лише виконавцем, а не творцем, наставником.

Досвідчений франчайзі, який не один рік працює з брендом, може йти на хитрощі для отримання великого прибутку. Він може відхилятися від зазначених стандартів. Тому іноді франшиза закінчується погіршенням якості обслуговування на підприємстві. Таким чином погіршується репутація всієї мережі, що негативно позначається на бренді.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.