Соціум

Руслан Марцінків: Найприємніше в поїздках на передову – особисто подякувати землякам

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Івано-Франківськ минулого тижня відправив чергову партію допомоги для ЗСУ — пікап, три сотні FPV-дронів, засоби зв’язку, зарядні станції EcoFlow, інструменти та спорядження. Усе це нашим захисникам на Донеччину доставили волонтери на чолі з міським головою. Руслан Марцінків, окрім того, відвідав працівників комунальних служб, що майже два місяці будують укріплення на сході України.  

Руслан Марцінків: Найприємніше в поїздках на передову - особисто подякувати землякам

Франківці передали 50 FPV-дронів для 109-го батальйону і рації. Генератори, старлінки, зарядні станції, інструменти, цифрові екшн-камери — для танкового батальйону 10 гірсько-штурмової бригади «Едельвейс». 50 дронів — для 7 стрілецького батальйону, 35 дронів — для тактичної групи «Сапсан» 24 бригади. Також 50 дронів — для батальйону «Сила свободи» НГУ, по 30 дронів — для 77 та 95 бригад. Два безпілотники «мавік» — для 80 бригади, запчастини — для 79 бригади.

В цій поїздці міський голова Руслан Марцінків також провідав свого друга й колишнього заступника Олексія Кайду та передав для 45 артилерійської бригади, в складі якої той воює, автомобіль-пікап.

Така допомога військовим була сформована за їхніми запитами.

Адже до міської ради щодня надходять листи від військових частин із проханнями про підтримку. В них найчастіше прохання про дрони-камікадзе. Івано-Франківськ вже передав на фронт понад 3000 безпілотників, а до кінця цього року планує підсилити бойову спроможність ЗСУ 10 тисячами таких апаратів.

Попутно для Покровської ВЦА, угоду про співпрацю з якою очільник Івано-Франківської громади підписав під час своєї попередньої, березневої волонтерської поїздки на схід, доставлено 1000 листів шиферу.

Також Руслан Марцінків відвідав франківських комунальників, які нині будують укріплення на Донеччині. Як відомо, 36 працівників комунальних підприємств добровільно зголосились поїхати будувати фортифікаційні споруди та працюють на сході вже другий місяць. Цю будівельну групу очолює заступник директора департаменту інфраструктури, житлово-комунальної політики міської ради Геннадій Пономаренко.

Після повернення з передової, подорож на яку була вже четвертою цього року, міський голова Руслан Марцінків зазначив, що найприємніше в таких поїздках – особисто подякувати землякам, які зі зброєю в руках захищають Україну.

Мирослав Стефанців

На правах реклами

Читайте Руслан Марцінків: Сьогодні жінки мають можливість пройти обстеження в належно оснащених медичних кабінетах

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.