Гроші

Ломбард годинників

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Багато людей стикається із ситуацією, коли їм терміново потрібні гроші, а до зарплати ще далеко. В таких випадках, на допомогу прийде годинниковий ломбард, якій гідно оцінить ваш виріб та надасть за нього швидкий кредит.

Швидко та зручно

Щоб оформити кредит в ломбарді, необхідно здійснити лише три речі:

1. Надати український паспорт.

2. Надати ідентифікаційний код.

3. Бути присутнім особисто.

Усе інше зроблять за вас професійні працівники установи.

Бажаєте продати золотий годинник? Тоді вам теж потрібно іти до ломбарду, де цінують по-справжньому вишукані та якісні речі.

Гроші надаються в кредит під заставу наступних речей:

1. Елітні брендовані годинники.

2. Прикраси.

3. Антикваріат.

4. Предмети розкоші.

Термін, за який можна отримати кредитні кошти складе від 15 до 20 хвилин. Заклад гарантує повну конфіденційність, а також найбільш високі умови під час кредитування та високу оціночну вартість.

Три простих кроки

Процедура, під час якої видають кредит – максимально проста. Потрібно просто завітати до ломбарду, підтвердити, що ви оформляєте кредит і отримати готівку, а в подальшому – продовжити договір на довший термін, або ж здійснити викуп предметів застави.

При оцінюванні вартості годинників зі Швейцарії чи прикрас враховують чинний курс, стан, в якому знаходиться виріб, його комплектність та сертифікат. Годинники і прикраси оцінюються вище, якщо вони нові і без потертостей та подряпин. Додатковою перевагою буде рідна коробка і документи на виріб, за допомогою яких можна підтвердити, що годинник є автентичним. Що стосується каменів, то до уваги беруться такі гемологічні сертифікати, як GIA, HRD, а також виданий гемологічним центром України.

Оцінка та викуп

Крім усього іншого, ломбард є також і ательє високого профілю, де оцінюють та ремонтують елітні вироби. Перед пропонованим викупом годинника експерти ретельно все аналізують, формуючи вартість виробу, про який іде мова. Годинники приймаються не лише нові, але й такі, що мають сколи і корпус, що потьмянів, поламаний механізм, а також дефекти на циферблаті, або ж ремінці. Щоб провести оцінку виробу, клієнт для початку заповняє онлайн-форму на сайті, де додає чіткі фотографії речі і вказує свої контактні данні. Протягом доби з клієнтом зв’язується працівник ломбарду, який надає інформацію про оцінку та повідомляє, скільки буде коштувати викупити годинник зі Швейцарії, враховуючи його стан, документи та сертифікат.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.