Гроші

Leoni збудує ще один завод на Прикарпатті

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На території індустріального парку у Бурштині компанія Leoni AG бере під новий завод 12 гектарів.

“На території частини індустріального парку Бурштина – виїзд з Бурштина перед Насташином справа. 12 гектарів потребує Leoni, а 24 га чекає на інших інвесторів”, – повідомила у мережі про місце розташукання майбутнього заводу мер Бурштина Роксолана Джура.

Раніше Роксолана Джура в одному з коментарів у групі “Типовий Бурштин” написала, що менеджери компанії Leonі AG офіційно підтвердили інформацію про їх зупинку і будівництво заводу у Бурштині, пише Курс.

“Через тиждень у місто приїде менеджер по персоналу для відкриття офісу в місті. В коментарях, пресі та телебаченні буде повідомлено про дату відкриття офісу і його розміщення”, – цитує міську голову Володимир Литвинов.

Роксолана Джура додала, що до літа 2019 року спорудження заводу мають завершити і розпочнуть його оснащення – планують завозити обладнання. Виготовлятимуть кабельно-провідникову продукцію для авто.

“Репортер” писав, що завод Leoni може вирішити найбільшу проблему Коломиї — безробіття

“З’явиться пропозиція роботи і це дуже чудово. Але щоб потім не розчаровуватись спробуйте наперед отримувати реальну інформацію. Переважна більшість робочих місць на заводі – монтер кабельного виробництва. І в Коломиї на таку посаду приймають з зарплатою 6000. До оподаткування. На руки це вже 4750. І там справді потрібно буде стояти. Тобто цукру не буде. Але що справді прекрасно, буде конкуренція. І хоча б якась перспектива на збільшення зарплати в регіоні”, – коментують коломияни.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.