Соціум

Завод Leoni може вирішити найбільшу проблему Коломиї — безробіття

Google+PinterestLinkedInTumblr

На цьому наголосив міський голова Коломиї Ігор Слюзар під час урочистого закладання пам’ятної капсули у фундамент майбутнього заводу німецького концерну Leoni AG. Нове підприємство виготовлятиме електропроводку для автомобілів.

Мер Коломиї подякував представникам компанії за те, що прийняли доленосне для міста рішення — розмістити завод саме в Коломиї. За його словами, перед тим була жорстка конкурентна боротьба між чотирма містами Івано-Франківської та двома Львівської областей.

dsc_1109

«Завдяки Leoni у нас з’явилася перспектива вирішити найбільшу проблему в місті — зайнятість працездатного населення, — говорить Ігор Слюзар. — Радий, що Leoni AG прийняв рішення заходити на територію Коломиї. Це важливий проект для міста, адже з’являється основний платник податків, і ми очікуємо досить суттєві надходження у міський бюджет. Є надходження — відповідно є розвиток міста».

Генеральний директор дочірньої компанії Leoni AG в Україні Штефан Шмідт теж подякував владі області та міста за величезну допомогу та сприяння у будівництві майбутнього заводу.

dsc_1123

«Хочу наголосити, що компанія не лише хоче отримувати прибуток, — говорить Штефан Шмідт. — Ми прагнемо брати участь у подібних проектах, бо долучаємося до розвитку країни. Дуже раді, що можемо розвивати свій бізнес в Україні, де є чудові люди, які хочуть мати роботу, розвиватися, і це буде запорукою успіху проекту. Я в цьому впевнений».

Член правління концерну Leoni AG Франк Хіллер також додав, що будівництво нового заводу є символом міцної довіри до міста Коломиї, Прикарпаття та всієї країни.

dsc_1105

«Це вже наш другий завод в Україні, — каже Франк Хіллер. — У 2003 році такий завод ми відкрили у місті Стрий. На той час така ініціатива була сміливим кроком, але для нас воно виявилося правильним. Завод працює постійно та ефективно. Нині у Стрию задіяні понад сім тисяч працівників, а ключовими клієнтами заводу є такі автогіганти, як Opel, Volkswagen, Porsche, Audi та Lamborghini».

Будівництво заводу в Коломиї планують завершити до червня 2017 року. Сума інвестицій становить близько 15 млн євро. Завод виготовлятиме електропроводку для автомобілів. У 2017 році планується набрати на роботу 800 коломиян, а до 2021-го — 5000 працівників.

Довідка

Leoni AG — холдингове акціонерне товариство. Компанія була заснована в 1917 році і є одним із найстаріших підприємств Німеччини. Штаб-квартира концерну від заснування розташована у Нюрнберзі.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.