Гроші Статті

Гроші, біткойн, нерухомість: для франківців 2018 рік буде вигідним для інвестицій

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Куди найкраще інвестувати гроші франківцям у 2018 році, які є ризики й переваги – про це дізнавався Аналітичний центр Благо.

Як показують попередні дослідження, економіка країни почала шлях до стабілізації. Франківці продовжують шукати, як зберегти та примножити заощадження. У минулому році лідером за інвестиціями була нерухомість, а от депозитні вкладення зменшились через значну втрату довіри до банків. Зараз ситуація не сильно змінилась. Хіба що до можливих варіантів додалась криптовалюта, пише “Репортер”.

Криптовалюта

Віртуальна валюта відносно недавно отримала значний розголос серед молодих франківських інвесторів і багато сміливців розглядають цю можливість заробітку. Але експерти стверджують, що це досить туманні угоди, які зазвичай тягнуть за собою великі ризики. У покупця при купівлі біткоїнів залишається більше питань, ніж відповідей. Не зрозуміло, хто продає, і в який момент може статись обвал криптовалюти. Тому здійснювати операції доводиться, ґрунтуючись лише на власній інтуїції.

Нерухомість

Цей варіант підійде для тих, хто готовий до довгострокової інвестиції, яка гарантує стабільний високий дохід. На думку експертів, зараз найвдаліший для цього час. Ціни на житло поки відносно невисокі, а от згодом почнуть зростати. Хто з франківців встиг придбати житло, то не прогадав і невдовзі отримає перший зиск, а хто ще планує, то їм варто врахувати, що здорожчання житла очікується в першій половині року – варто поквапитись.

Але при купівлі потрібно пам’ятати про такий момент, як ліквідність житла. Реалізувати помешкання без проблем і за високу ціну можна при умові, що поряд є вся необхідна інфраструктура і хороше транспортне сполучення з центром міста.

Депозитні вкладення

Депозит є одним із досить поширених методів інвестування, але підходить тільки тим вкладникам, хто розраховує на короткострокову інвестицію. Ще одним нюансом, який мають врахувати інвестори, є низька процентна ставка, а рівень винагороди за вкладення залежить від економічних процесів у країні.

Експерти Аналітичного центру Благо зазначають, що 2018-й буде сприятливим для інвестицій. Тому можна розглядати будь-які варіанти, але попередньо зважити всі ризики, визначити для себе, скільки ви готові вкласти і протягом якого часу хочете отримати прибуток.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.