Гроші

Франківське управління освіти купило дітям АТОшників російські цукерки

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

 

Управління освіти закупило 2150 подарунків для дітей пільгових категорій – це сироти, дітки позбавлені батьківського піклування, діти-інваліди, дітки ліквідаторів ЧАЕС, малеча з малозабезпечених сімей, діти з сімей вимушених внутрішніх мігрантів, та діти учасників АТО.

B0CaIR1qj-s

“Окрім того ми придбали подарунки для для діток, що перебувають на стаціонаоному лікуванні у міській дитячій клінічній лікарні”, – повідомила у віторок начальник управління освіти ІФ МВК Наталя Микула.

До редакції Фіртки звернулась мама одного із дітлахів, котрі отримали такі подарункові набори. Жінка стверджувала, що в подарункових наборах – цукерки російського виробництва. Не віримо – відкриваємо…

Набір “Солодка магія” фірми “Конті”. В упаковці декілька найменувань цукерок і більшість з них дійсно – вироблені в місті Курськ, Росія.

JeHZFzCFDOo

На деяких містом виробництва вказана Костянтинівка, Донецька область.

 “Це просто жахливо. Дарувати такі набори дітям, чиї тати воюють, воювали, чи загинули на Донбасі”, – каже жінка.

«Фіртка» звернулася в міське управління освіти, проте, зрозумілий коментар отримати так і не змогли. “Не на камеру” освітяни кажуть, що просто провели тендер і переможець забезпечив набори. Що в них – не дивились.

0KYMr4dGzFc 2zL7DxM6aho IKj5cAvcTPA

 

Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні