Гроші

Будівництво будинків під ключ: вигоди та етапи

Google+PinterestLinkedInTumblr

Будь-яке будівництво будинків під ключ ціна в Україні, в наш час – э будівництво від фундаменту до обробки будинку однієї будівельною організацією. Це полегшує клопоти замовника і є найменш витратною справою, адже не треба знаходити субпідрядника на різні види робіт. І з одним замовником легше домовитися про зниження ціни на роботу, а також знайти працівника, який відповідатиме за свою роботу від початку до кінця (все це прописується в контракті).

Вигоди

Будівництво будинків під ключ вигідно для замовників, по-перше тому, що ціна – дорого або недорого – в будь-якому випадку буде фіксована і не залежить від інфляції і вартості будівельних матеріалів.

По-друге, ваш будинок мрії під ключ будуватиме одна компанія, яка поетапно доведе роботу до фіналу, виконає розрахунок вартості будинку, підбере матеріали, тощо. Вам не доведеться додатково шукати робітників на стороні. Важливо знати! Терміни будівництва складають 3-5 місяців в залежності від складності проекту та сезону виведення.

По-третє, будівництво будинків під ключ на всіх без винятку етапах, починаючи з фундаменту і закінчуючи установкою і підключенням інженерних комунікацій, внутрішньою і зовнішньою обробкою, будуть враховані, прораховані, сплановані, пов’язані один з одним і узгоджені з майбутнім господарем будинку.

Так створюється робочий проект будинку, який дозволяє виявити всі бажання клієнта, оптимізувати витрати і розбити хід будівництва та бюджет на етапи.

Основні етапи будівництва приватних будинків

Перш ніж приступити до роботи на місці старої споруди, стару необхідно акуратно демонтувати. При будівництві багатоповерхового будинку або коли за проектом передбачається підвальне приміщення, риється котлован. Якщо таких приміщень не буде, риється траншея по всьому периметру передбачуваного стрічкового фундаменту. Готується ґрунт під фундамент.

Далі, будівлі будинку виконується за такими етапами:

  • Розробка та затвердження замовником проекту будинку під ключ.
  • Складання кошторису необхідних витрат.
  • Зведення фундаменту будинку.
  • Будівництво зовнішніх стін і монтаж перекриття.
  • Робота зі зведення даху.
  • Монтаж вікон і дверей.
  • Монтаж систем опалення, водопостачання, каналізації.
  • Проведення внутрішньої і зовнішньої обробки.

Заміські будинки мають бути комфортними, тобто відповідати всім вимогам і потребам власника. Безпечними – термін служби несучих конструкції більше 80 років. Теплими – енергоефективний будинок дозволяє значно економити кошти на опалення будинку. Технологічними – відповідати всім сучасним вимогам і технологіям з дистанційного управління і контролю інженерних мереж і комунікацій. Екологічно безпечними.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.