Гроші

Акція від blago! Мінус 800 грн на кожен квадрат нового житла

Google+PinterestLinkedInTumblr

Благо – це створювати технологічний простір для життя та робити його доступним для кожного. Тож хто планує інвестувати у своє майбутнє та задумується над купівлею квартири, гаража чи паркомісця, саме зараз має можливість скористатися вигідними умовами. 

Акція від blago! Мінус 800 грн на кожен квадрат нового житла

Компанія blago підготувала акційну пропозицію на квартири та іншу нерухомість для комфортного життя в місті:

  1. Мінус 800 грн за кожен кв. м на квартири.
  2. Мінус 10% на паркомісця та гаражі.
  3. Мінус 15% на комори.

Знижки діють тільки до 30.09.2023.

Акція діє у всіх житлових комплексах blago, крім елітних ЖК «Parus» і «Royal Hall» та котеджного містечка «Franko River Club».

А це найбільший вибір планувань для покупців з будь-якими уподобаннями:

  1. Вибирайте квартиру на перших поверхах, щоб бути ближчими до вуличної атмосфери. Або на найвищих та відкривайте для себе захопливі види на місто та природу.
  2. Інвестуйте в початок будівництва нових унікальних проєктів та отримайте вигоду від найнижчої ціни за квадратний метр. Або купуйте готову квартиру та насолоджуйтеся життя у сучасному житлі вже і зараз.

Унікальні масштабні проєкти, найбільша в місті кількість паркомісць, сучасні сервіси та технології в ЖК і поза ними, спорткомплекси, басейн на даху, школи та садочки, торгові центри та офіси всередині житлових комплексів, мобільний застосунок з усіма сервісами компанії – це головні переваги blago, які доступні кожному!

Змінювати своє життя на краще – це blago.

Більше про акцію дізнавайтеся на сайті: https://blagodeveloper.com/

На правах промо

Читайте: Бізнес долучається до наближення перемоги: компанія blago і БО «Благодійний Фонд «Вірні» підписали меморандум про співпрацю

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.