Соціум

Бізнес долучається до наближення перемоги: компанія blago і БО «Благодійний Фонд «Вірні» підписали меморандум про співпрацю

Google+PinterestLinkedInTumblr

Компанія blago та об’єднання волонтерів домовилися про довготривале співробітництво. Мета – підтримка українських захисників і тих, хто її потребує, у цей непростий для країни час.

меморандум новини Івано-Франківська

Меморандум регламентує співробітництво у чотирьох стратегічних напрямах. Це гуманітарна допомога постраждалим, медичне забезпечення постраждалих і закладів, підтримка у відбудові зруйнованих міст і сіл, а також забезпечення потреб ЗСУ.

Читайте: «Благо – це blago». Девелоперська компанія оновила бренд і пропонує новий підхід до життя в місті

Компанія blago підтримує українських захисників з перших днів війни. Початок співпраці з БФ «Благодійний Фонд «Вірні» стане ще одним важливим етапом. Це допоможе об’єднати зусилля бізнесу та волонтерів заради майбутнього нашої країни.

Це початок тривалої спільної роботи заради миру в Україні, допомоги ЗСУ та у подальшому швидкого відновлення регіонів, які постраждали від агресора. Віримо, що разом ми зробимо ще більше добрих справ, – прокоментували в компанії blago.

На правах промо

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Реклама партнерів:  

Comments are closed.