Гроші

У Верховині відбудують Народний дім за 38 мільйонів гривень

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Департамент будівництва, ЖКГ, містобудування та архітектури Івано-Франківської облдержадміністрації 8 листопада за результатами тендеру замовив ПП «Промбудсервіс-Косів» будівництво Народного дому в смт. Верховина за 38,11 млн грн.

Про це повідомляється у системі «Прозорро», повідомляє Курс з посиланням на Наші гроші.

Закупівлю провели з другої спроби. Перший тендер, виграний ТОВ «Будівельна компанія «МВ Груп», було скасовано через порушення законодавства після отримання замовником листа від Управління західного офісу Держаудитслужби в Івано-Франківській області.

До кінця 2018 року замість зруйнованого пожежею Народного дому зведуть нову двоповерхову будівлю з естрадою і театрально-концертним залом на 430 місць.

За підсумковою відомістю ресурсів первинної пропозиції, вибірково перевірені ціни загальнобудівельних матеріалів відповідають ринку та іншим тендерам.

На заробітну плату піде 4,22 млн грн, тобто 11% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще півтора відсотка – 540 тис. грн.

Ціна угоди на чверть нижча від очікуваної вартості закупівлі в 49,31 млн грн.

Конкурентами були згадана «БК «МВ Груп» Оксани Малярчук і Віталія Гондурака, ТОВ «ЕП-767» Ігоря Дробота і Володимира Вербицького, ТОВ «Карпатська будівельна компанія» Юрія Шелиста і ТОВ «Сількомбуд-Сервіс» Віталія Радиша.

Фірмою «Промбудсервіс-Косів» володіє та керує Володимир Тинкалюк із села Вербовець Івано-Франківської області. Донедавна йому також належало ПП «Інтекс», нині записане на Романа Пліхтяка, власника ТОВ «Ромекс ІФ». Усього з 2008 року «Промбудсервіс-Косів» отримав підрядів на 121,74 млн грн.

 

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.