Світ

В Австралії зафіксували найвищу швидкість інтернету

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Вчені з трьох університетів змогли досягти рекордної швидкості передачі даних у 44,2 терабіта на секунду.

При такій швидкості користувачі могли б завантажити більше тисячі фільмів у високій якості менше, ніж за секунду, пише Репортер з посиланням на DT.ua.

Середня швидкість передачі даних у Великій Британії становить 64 Мегабіта на секунду. Австралія же розташовується десь посередині глобального рейтингу швидкості інтернету, користувачі часто скаржаться на повільний зв’язок.

Але австралійським вченим вдалося досягти рекордної швидкості . Це вдалося за допомогою пристрою під назвою “мікрокомб”,  який замінив в обладнанні 80 лазерів.

В результаті вчені отримали найвищу кількість даних, яку зміг передати один оптичний чіп в умовах сучасної широкосмугової оптико-волоконної системи. Австралійська команда сподівається, що результати їхньої роботи дадуть розуміння, яким інтернет-зв’язок може стати у майбутньому.

Кар’єра віку не боїться. Як бумерам і міленіалам поладнати на робочому місці

Наголошується, що така швидкість передачі даних в рази перевищує потреби споживачів у сучасному світі. Але, за словами експерта електричних та комп’ютерних систем Монашського університету Білла Коркана, це допоможе у трансформації широкого спектру індустрій, оскільки сучасне життя продовжує тиск на пропускну здатність мереж.

Раніше в ООН заявили про те, що під час пандемії коронавірусу в світі потроївся інтернет-трафік, але явним став і “цифровий розрив”. Досі у 3,6 мільярда людей немає доступу до інтернету.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні