Світ

У США поліцейські під прикриттям ловитимуть господарів, які не прибирають за собаками

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Влада міста Хобокен, штат Нью-Джерсі, готує спецоперацію: вони будуть посилати поліцейських під прикриттям у місця, де господарі собак найчастіше не прибирають за своїми вихованцями. Про це повідомляє сайт адміністрації міста.

Поліцейські будуть не тільки вистежувати тих, хто не прибирає за своїми улюбленцями, але й вести просвітницьку роботу серед господарів.

Dog walker Kathleen Chirico strolls with a pack of dogs during a warm day along the Hudson River, Wednesday, May 2, 2018, in Hoboken, N.J. Temperatures are expected to reach the 80s on Wednesday following a colder than usual early spring. (AP Photo/Julio Cortez)

Тим, кого співробітники поліції зловлять на порушенні закону, загрожують штрафи від $ 100 до $ 2,5 тисяч.

До теми: Чоловік поставив дружині ультиматум: “Я або собаки”. Вона вибрала собак

«Наші інспектори під прикриттям готові виписувати штрафи господарям, які не стежать за своїми тваринами і не прибирають за ними на вулицях і тротуарах», – попередив мер Хобокен Рави Бхалла.

Поки операція під прикриттям йде в тестовому режимі – поліцейські зловили декількох порушників, але не штрафували їх, а провели виховну роботу.

Читайте також Діти, собаки і довіра. У Франківську малюків вчать спілкуватися з чотирилапими

У США посилено борються з господарями, які не прибирають за своїми собаками, і не тільки за допомогою штрафів. Наприклад, у Штатах вже кілька років існують компанії, які ведуть базу ДНК-собак, аби визначити, господар якої тварини не прибрав за нею. До програми може підключитися, наприклад, житловий будинок, і тоді участь в ній буде обов’язковою для всіх його мешканців, у яких є собака (відповідний пункт може бути прописаний в договорі оренди). Зразок ДНК беруть з внутрішньої щоки тварини.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.