Люди Фото

З Мюнхена передали прах й перепоховали нащадків відомого коломийського адвоката (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
У вівторок, 21 травня, в Коломиї відбулось перепоховання нащадків відомого громадського діяча, адвоката Кирила Трильовського.

Прах дочки Кирила Трильовського Марії та онуки Калини передали з Мюнхена.

Сьогодні виконано останню волю покійної доньки, відомої піаністки Марії Чічки-Андрієнко: їх із донькою поховано в одній могилі із Кирилом Трильовським у рідній Коломиї на Монастирку, – інформують в Коломийській міській раді.

Довідка:  Кирило Трильовський (1864-1941) – видатний український громадсько-політичний діяч, організатор українських парамілітарних сил у Галичині, один з лідерів Української радикальної партії (створена в 1890 році Іваном Франком і Михайлом Павликом під впливом Михайла Драгоманова), засновник січово-стрілецького руху на Гуцульщині та на Покутті (Західна Україна) перед Першою світовою війною, на базі якого згодом сформувалася організація Українських січових стрільців (військові формування в складі армії Австро-Угорської імперії, спочатку – легіон (бригада), сформований під час Першої світової війни з українців, що проживали на території Австро-Угорщини та дотримувалися українофільських поглядів, пізніше увійшов до складу Галицької армії Західно-Української Народної Республіки). Голова Бойової управи УСС, член Національної Ради ЗУНР.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.