Світ Фото

У Франківську “Фонд добрих людей” скандалив з дітьми, які збирали гроші для військових (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 20 липня, між двома благодійними організаціями у Івано-Франківську стався конфлікт. Активісти дитячо-юнацької студії енергетиків збирали у центрі міста кошти на допомогу українським військовим. До дітей-волонтерів студії підійшли двоє представників “Фонду добрих справ” з вимогою припинити збирати гроші. Мовляв, документів немає, а значить гроші діти збирають не для армії, а для себе.

fnd5

Зі слів волонтерів студії енергетиків, з 11 години вони почали збір коштів. А близько 13:00 години хлопець і дівчина з “Фонду добрих справ” накинулись на них із претензіями.

fnd8

“Вони були у формах з логотипами фонду. Їм 17-18 років. Не представились. Лиш казали, щоб ми йшли звідси, бо в нас немає документів”, – каже Іринка зі студії енергетиків.

fnd2

Вирішити конфлікт допомогла психолог та керівник студії Наталія Чаплинська: викликала міліцію, одразу прийшов і юрист “Фонду добрих справ”.

fnd1

“Коли прийшла пані Наталя, то представники фонду і до неї говорили зневажливо, кричали та казали, що ми не маємо права збирати гроші на армію посеред вулиці, бо не маємо відповідних документів. Думаю, вони просто хотіли прибрати конкурентів”, – каже волонтер.

fnd3

“До мене підійшов юрист “Фонду добрих справ”, а ті хлопчик з дівчинкою, які почали конфлікт, вже пішли, – розповідає Наталія Чаплинська. – Юрист одразу зрозумів, що волонтери його фонду неправі у цій ситуації, тому він вибачився”.

fnd6

Пані Наталя запропонувала “Репортеру” подивитись, як проходить підрахунок грошей. Спочатку діти рахують зібрані кошти, потім складають акт і всі гроші перераховують на потреби військових.

fnd7

“Практично усі волонтери беруть 10% від зібраної суми, але ми віддаємо армії всі гроші з нашої скриньки, – каже Чаплинська. – Зараз, наприклад, збираємо кошти на каску для військового з Івано-Франківщини, який перебуває в зоні АТО. Сьогодні зібрали 1897 грн 55 коп.”

fnd10

“А ще раніше ми збирали гроші для хворих діток, – додає волонтер Іринка. – Також проводили акцію по збору коштів на інвалідні візки для гравців у регбі”.

fnd11

Діти разом з керівником дитячо-юнацької студії енергетиків планують проводити благодійні акції у Івано-Франківську і надалі.

fnd14

fnd12

fnd13

Write A Comment