Люди Фото

Прикарпатські кінологи та криміналістичні служби отримають спецавтомобілі (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Сучасні транспортні засоби підвищать ефективність роботи обласних підрозділів, які забезпечують розмінування та знешкодження вибухонебезпечних предметів, а також роботу кінологічних центрів.

Нові авто отримали кінологічні підрозділи поліції в 15 областях та криміналістичні служби в 14 областях. Участь у церемонії передачі транспортних засобів  взяли міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков та  глава Національної поліції України Сергій Князєв.

«Маємо честь вручити нову техніку,29 автомобілів для кінологів та криміналістів. Кожен з вас тепер буде мати можливість реалізувати свою професійну компетентність. Професійна компетентність та чесність – то чого ми хочемо від кожного поліцейського», – сказав Арсен Аваков.

Голова Нацполіції Сергій Князєв підкреслив, що наразі у всіх обласних підрозділах  вибухотехнічні служби забезпечені спеціально обладнаним автомобілем для криміналістичної лабораторії. Крім того, більшості регіонам, з урахуванням навантаження,  надано по два таких автомобілі.

«І відтепер в кожному обласному кінологічному центрі, в кожному обласному підрозділі буде спеціально обладнаний автомобіль. Співробітники кінологічної  служби разом зі своїми  напарниками показують ефективну роботу у різних напрямках службової діяльності, зокрема – під час пошуку вибухівки, розшуку та затриманні злочинців, правопорушників і навіть під час порятунку людей  задіються кінологи зі службовими собаками», – зазначив Сергій Князєв.

Підрозділи кінологічних служб Нацполіції у Вінницькій, Житомирській, Івано-Франківській, Закарпатській, Київській, Кіровоградській, Львівській, Миколаївській, Рівненській, Сумській, Херсонській, Хмельницькій,Черкаській, Чернівецькій та Чернігівській областях отримали 15 Renault Dokker.

Renault Duster були передані криміналістичним службам поліції у Волинській, Донецькій, Житомирській, Івано – Франківській, Кіровоградській, Львівській, Рівненській, Тернопільській, Херсонській та Чернівецькій областях.

Також 4 Renault Master передані для криміналістичних служб в Луганській, Миколаївській та Черкаській областях та Головного слідчого управління Нацполіції.

Автомобілі для криміналістів доукомплектовані  криміналістичним валізами, камерами, фотоапаратами, ноутбуками, принтерами, планшетами, ліхтарями зі світлофільтрами та освітлювачами, інформує Департамент комунікації Національної поліції України.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.