Люди Фото

Під Франківськом подружжя Зіммхенів відкрило Центр допомоги для родин учасників АТО

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Антимагазин благодійного фонду «Любов до ближнього – Некстенлібе», розташований у селі Підпечери під Франківськом, працює кожної суботи з 10.00 ранку.

«Ми видали допомогу приблизно для 52 людини. А родин було 15. Дякую всім, хто нас відвідав, а ще більше дякую всім, хто допомагає зібрати і привезти. Люди міста #Radeberg vielen Dank», – поділилася в мережі координаторка проекту Мирослава Зіммхен.

Офіс благодійного фонду «Любов до ближнього – некстенлібе» в селі Підпечари розташований в цокольному приміщенні греко-католицької церкви Різдва Христового (навпроти школи). Три роки тому його заснувала родина прикарпатців – Мирослава та  Курт Зіммхени. Допомогу отримують з Німеччини.

До теми: У Тисмениці подружжя Зіммхенів відкриває антимагазин

«Сьогодні відвідали нас хлопці АТО, їх було досить багато. Багато тільки приїхали, так би мовити, в розвідку. Але деякі вже взяли те, що їм необхідно. Правда, було цікаво поговорити з дружиною атовця по телефону, тому що вона не вірила, що речі дають безкоштовно. А от на слідуючу суботу прийдеться їй самій їхати, бо чоловік боявся, що не візьме правильний розмір. Тож велике дякую всім, хто відвідав нас. Переказуйте усім, хто потребує», – звернулася до спільноти в мережі координаторка ініціативи.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.