Люди Фото

На Калущині Нацгвардія допомагала рятувати село від затоплення (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
На Івано-Франківщині нацгвардійці борються із наслідками розливу гірської річки. На території Калуського району сильні дощі та шквальний вітер призвели до критичного збільшення рівня води у річці Лімниця, притоці Дністра.

Найбільше лиха негода спричинила у селі Добровляни Калуського району. Бурхлива вода зруйнувала значну частину берега та продовжувала свою нищівну дію, підбираючись до місцевої колиби, інформують “Вікна”.

За допомогою у ліквідації наслідків негоди керівництво Калуського району звернулось до командування військової частини 1241 Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України, йдеться в повідомленні групи інформації і комунікації Західного територіального управління Національної гвардії України.

Нацгвардійці одразу відгукнулись на прохання про допомогу та вирушили на усунення наслідків негоди, розповідає командир 3 патрульної роти військової частини 1241 капітан Василь Пицик:

«До нас звернувся голова Калуської районної державної адміністрації Іван Данів про допомогу в укріпленні берега річки Лімниця, яка щороку турбує мешканців села. Адже це гірська річка, і під час злив в горах її рівень суттєво підіймається й розмиває береги. Коли ми прибули на місце, то побачили, що річка вже майже дійшла до деяких будівель, тож, не гаючи часу, ми приступили до роботи. Військовослужбовці набивали великі мішки блоками та піском. Інші — тягали дерева та робили основу укріплення берега, далі наповнені мішки встановлювали на зскладену дерев’яну основу. Під час роботи було помітно, що рівень води постійно підіймається, на  півметра щопівгодини. Також, на місці постійно перебувало керівництво району».

Загалом військовослужбовці перенесли близько півтори сотні мішків піскосуміші вагою понад понад 15 тонн.

Спільно з місцевими мешканцями нацгвардійці укріпили значну частину розмитого берега річки, запобігши подальшому вимиванню ґрунту та зсуву в річку однієї з будівель.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.