Люди Фото

«Гора мучеників» у Микуличині збирає паломників (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr
Минулої суботи, 29 червня, відбулося чергове щорічне паломництво на «Гору мучеників» з нагоди другої річниці освячення цього особливого молитовного місця, яке було проголошено відпустовим Владикою Василем Івасюком у 2018 році.

«Гора мучеників» – це особливе місце у горах поблизу села Микуличин на Прикарпатті, яке щороку стає більш розвиненим та притягує до себе кожного разу все більше і більше паломників, інформує прес-служба УГКЦ.

Ідея створення «Гори мучеників» виникла ще в 2001 році в засновника Згромадження Воплоченого Слова о.Карлоса Міґеля Буела під час його перебування в Україні.

Разом з сестрами Служебницями Господа і Діви Марії з Матара чернечої родини Воплоченого Слова взявся втілити цю ідею місцевий підприємець, генерал у відставці Василь Яремчук. Сам день освячення місця, став по особливому «мученицьким», бо співпав з трагічною загибеллю сина пана Василя – Віталія.

Церква проголосила це місце «відпустовим» спеціальним декретом Преосвященного Владики Василія, аби заохотити всіх вірних християн пам’ятати про мучеників нашої Церкви.

На даний час на горі встановлений великий Хрест та ікони Фатімського Об’явлення, яке зобразила, згідно слів сестри Лукії, одна з сестер монахинь Чернечої Родини сестра Марія Єдності. Є там Богородиця Фатімська, є Ангел з палаючим мечем, що закликає до Покаяння і є зображені мученики нашої землі у ХХ столітті.

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.