Соціум Фото

Атовці й волонтери у Франківську зібрали понад 150 тисяч для онкохворої дівчинки й на храм (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr
Об’єднання воїнів та волонтерів «Галицькі леви» спільно з Івано-Франківської обласною асоціацією учасників та ветеранів АТО вкотре провело благодійну акцію «Допомога твоя – найсильніша зброя».

Метою акції став збір коштів для допомоги 14-річній доньці учасника АТО, онкохворій Олександрі Герасимчук, а також на побудову в Івано-Франківську гарнізонного храму на Чорновола (біля військової частини, навпроти стадіону «Рух»). Про це повідомляють на сторінці об’єднання.

“Завдяки небайдужим людям нам вдалося зібрати без перебільшення фантастичну суму – 152 568 гривень, – йдеться у повідомленні. – З них 112 568 публічно передано атовцю Івану Стефаніву на лікування прийомної доньки Олександри, а 10 тисяч передано отцю капелану Віталію Кузьмину – на будівництво гарнізонного храму. Решта 30 тисяч було витрачено на технічне забезпечення заходу (сцена, звук, інформаційні матеріали, дозвіл на торгівлю)”.

Організатори щиро дякують усім, хто будь-яким чином долучився до доброї справи – пожертвою, виступом чи моральною підтримкою.

“Нехай Ваша пожертва буде прийнята Господом та повернеться сторицею!”, – пишуть «Галицькі леви».

Читайте «Репортер» у Telegram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні.
Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.