Фото

Жертви відлиги — дахи і люди (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Вода, в яку з настанням потепління перетворюється сніг на дахах будинків, мала б стікати по ринвах. Але багато де вона стікає людям у квартири, і ця історія вже стала настільки абстрактною і повсякденною, що мало кого дивує. Та коли зблизька знайомишся з якоюсь окремою такою проблемою, стає зрозуміло, що це — трагедія для її жертв.

Дах чотириповерхівки по вул.Бельведерська, 54 протікає вже 10 років. Два роки тому за скаргою мешканців кількох квартир дах місцями “підлатали”, але… стало текти ще гірше. Бляху на стиках не профальцували, тобто фактично не скріпили, а наклали листи один на одний. Через діри в шифері вода затікає на стріху, звідти — у квартири 16, 13, 31…

Цей будинок, збудований у 1962-му, належить до ЖЕО №7. У лютому цього року ситуація загострилася. Власниця однієї з квартир звернулася до комунальників з проханням хоча би позбивати кригу, що назбиралася біля ринви на даху. Працівник комунальної служби зробив це за окремі гроші (100 грн), а ще цілком комерційно пропонував свої послуги з латання дір на даху!

Повітря в квартирах сире і смердюче, штукатурка сиплеться, та ще гірше — поступово відвалюється цегла з зовнішнього боку несучої стіни. Кавалки цегли, а також штукатурка з піддашшя сиплеться вниз під стіну в районі двох під’їздів. Що робити — платити власні гроші за роботу комунальної служби чи терпіти далі? Мешканці постраждалих квартир вирішили відкрито звернутися до влади.

І найсумніше в цій історії те, що таких історій багато.