Фото

В Івано-Франківську відзначили 450-річчя Пересопницького Євангелія (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

10-11 травня 2011 року в Івано-Франківську в рамках державного святкування 450-річчя Пересопницького Євангелія відбулась акція «Біблія людям».

У рамках акції 10 травня відбувся круглий стіл за участі представників обласної влади, релігійних та громадських організацій, а також відомих людей України, життя яких змінила Біблія. 11 травня о дев’ятій годину ранку волонтери заходу зібралися на спільну лекцію про «Історію Пересопницького Євангелія». Потім учасників розділили на дев’ять груп, які розійшлися запланованими маршрутами, кінцевим призначенням яких були вищі навчальні заклади, де під час перерв всім охочим студентам розповідали про Пересопницьке Євангеліє.

Паралельно з роздачею Біблій та проведенням лекцій, на вулицях міста тривав автопробіг, в якому вяли участь більше десяти автомобілів, брендованих символікою акції.

О шістнадцятій годині міську Ратушу оточила сотня волонтерів, одягнених в білі футболки з логотипом акції та Бібліями в руках. Вони зібралися для проведення флеш-мобу, суть якого полягала в одночасному читанні шостого розділу Євангелія від Луки одразу після останнього бою курантів.

Фінальним етапом акції став благодійний концерт на Вічевому Майдані за участю відомих християнських груп та виконавців.
Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.