Фото

«Ураган» здобув другу перемогу над «Енергією-Тайм» (ФОТО)

Учора в Івано-Франківську відбувся другий матч фінальної серії плей-офф чемпіонату України з футзалу. Івано-франківському «Урагану» після суботньої перемоги вдалося знову виграти і збільшити свою перевагу у серії до 2:0.

На відміну від першого матчу, коли «Ураган» по ходу зустрічі вів у рахунку 4:1, вчора львів’яни чотири рази виходили вперед і весь час підопічним Сергія Гупаленка вдавалося повертатися у гру і відновлювати рівновагу. А переможця довелося визначати у серії пенальті. Тож емоцій і напруження на майданчику вистачало.

«Енергія-Тайм» вийшла вперед на 9 хвилині, відзначився Денис Овсянніков, який обіграв Кирила Ципуна і забив від штанги. Відповідь «Урагану» вийшла доволі курйозною. Після прострілу одного з наших футболістів голкіпер львів’ян Володимир Кардаш відбив м’яч і влучив у Максима Павлюка, від якого куля закотилася у сітку — 1:1. Команди продовжували атакувати, але голів у першому таймі глядачі більше не побачили.

Після перерви вже перша атака «Енергії-Тайму» стала результативною. Вдалий пас партнера в один дотик перевів у ворота Максим Павленко. За кілька миттєвостей «Ураган» завдяки вдалому пресингу відігрався. Воротар гостей вкинув рукою на Валерія Легчанова, його пас заблокував Біро Жаде, м’яч свічкою злетів у повітря і Сержао вколотив його з одного дотику у ворота — 2:2.

На 22 хвилині гості знову вийшли вперед. Невідпорного удару зі штрафного завдав Легчанов — 2:3. Пройшло дві хвилини і рахунок знову був рівним. Львів’яни помилилися при вводі м’яча з ауту і цього разу їх покарав Валентин Цвєлих — низом з льоту він пробив Кардаша — 3:3.

Незадовго після цього несподіване і неприємне пошкодження отримав Кирило Ципун. У рамку воріт «Урагану» став Олег Іжаковський. Суперники раз-по-раз стали перевіряти його дальніми ударами. Не зважаючи на те, що тривав вже другий тайм, а команди грали між собою другий день поспіль, футболісти не збавляли швидкостей, гра йшла на зустрічних курсах.

Коли до кінця основного часу залишалося чотири хвилини, гості знову забили, відзначився Рогачов. Наставник «Урагану» Сергій Гупаленко миттєво взяв тайм-аут і після нього іванофранківці перейшли на гру з п’ятим польовим. Результат не забарився. Ренатіньо майже з кута майданчику віддав у центр на Сержао і той одним дотиком переправив м’яч у дальній верхній кут воріт — 4:4. Обидві команди все ще намагалися вийти вперед і вирішити долю поєдинку в основний час, але бойова нічия протрималася до фінальної сирени.

Право вибрати порядок пробиття пенальті випало капітану іванофранківців Роману Кіндратіву і він вирішив, що «Ураган» битиме першим. Відкрив серію влучним ударом Сержао — 1:0. Натомість львів’янин Рогачов пробив повз ворота. Не підвели свою команду Валентин Цвєлих, Максим Павлюк, Петро Шотурма. Лотерея завершилася, коли за рахунку по пенальті 4:2 Валерій Легчанов поцілив у штангу. Отже 4:4 (4:2 по пенальті). Рахунок у серії — 2:0 на користь «Урагану».

За тиждень два фіналісти плей-офф вирішать долю золотих медалей у Львові. Перша гра відбудеться у п’ятницю, 3 травня.