Фото

«Ураган» вдома програв «Єнакієвцю» 1:3 (ФОТО, ВІДЕО)

Вчора в манежі Коледжу фізвиховання івано-франківський «Ураган» програв «Єнакієвцю» 1:3. Долю поєдинку вирішила драматична розв’язка на останній хвилині зустрічі.

Обидві команди зараз ведуть боротьбу за третю сходинку. І, схоже, гості вчора мали більше бажання наблизитися до бронзових медалей. Вже на п’ятій хвилині вони відкрили рахунок. Відзначився Доманський. Після цього «Ураган» пішов у атаку. Активними були бразильці Леандріньо і Карліньос, але забив Цвєлих — красивим дальнім ударом під перекладину. За нічийного рахунку команди пішли на перерву.

Такий рахунок тримався майже весь другий тайм. «Ураган» створив безліч моментів біля воріт «Єнакієвця», але все обривалося в момент завершального удару. На 39 хвилині гості пішли у ва-банк і почали грати з п’ятим польовим. І вже за кілька секунд Замятін замкнув простріл на дальній штанзі і вивів свою команду вперед. Невдовзі вже «Ураган» грав уп’ятьох, Леандріньо замінив воротаря. І ще за кілька секунд франківці отримали ще один гол у порожні ворота від Нестерука.

Тепер на «Ураган» чекає двобій у чвертьфіналі Кубка України з «Кардиналом-Рівне». Перший матч відбудеться в Івано-Франківську у суботу, 28 квітня. Початок — о 18:00.

Екстра-ліга, результати 25 туру: Кардинал-Рівне — Локомотив 2:2, Ураган — Єнакієвець 1:3, Моноліт — ЛТК -:+.