Фото

У квітні на дорогах встановлять кілька нових знаків (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У змінах до Правил дорожнього руху, які днями прийняв Кабмін, є кілька нових дорожніх знаків. Сьогодні журналістам їх показав начальник управління ДАІ УМВС в області Ярослав Ковальчук.


«З’явився знак, який інформуватиме водіїв про можливу появу лижників, — говорить Ковальчук. — Для нашого регіону в зимовий час такий знак, напевне, буде актуальним. Крім того, введені знаки, які інформуватимуть про вид небезпеки, що може спіткати водія на дорозі: наїзд на пішохода, велосипедиста, зіткнення з автомобілем чи перекидання машини».

«Багато водіїв, особливо у містах, часто їздять за звичкою, не звертаючи увагу на оновлення дорожніх знаків, — каже начальник обласного ДАІ. — Тому в Україні вводять спеціальний знак, табличку червоного кольору, яка попереджатиме про те, що попереду з’явилися нові дорожні знаки».

Покажчик напряму руху, який замінить ті, що діють зараз (4.2; 4,3).

Знак, що попереджає про дорогу з удосконаленим покриттям.

Покажчики напряму руху транспорту з небезпечним вантажем.

Зупинки трамвая, тролейбуса, автобуса.

Знак, що інформує про в’їзд на територію щільної забудови. Його ставитимуть на ділянках доріг, що проходять через населені пункти, де швидкість не повинна перевищувати 60 км/год.

Аеропорт.

Залізничний вокзал.

Автостанція.

Знак туристичного орієнтування з інформацією про культурні об’єкти.

Критий паркінг.

Стоянка, де є пересадка на громадський транспорт. Його будуть використовувати в місцях, куди заборонено в’їжджати на особистому транспорті.

Напрям об’їзду.

Нагадаємо, зміни до Правил дорожнього руху Кабінет міністрів України прийняв на своєму засіданні 11 лютого. Проте наразі, ані в базі даних «Законодавство України», ані на Урядовому порталі, ще немає офіційного та повного тексту цього документу. Тим не менше, нові правила наберуть чинності 15 квітня.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.