Фото

У ВРЕР ДАІ встановили голографічну дівчину-помічника (ФОТО, ВІДЕО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Електронний промоутер — така назва жіночої голографічної фігури, яка зустрічає відвідувачів івано-франківського Відділу реєстраційно-екзаменаційної роботи (ВРЕР). Водії матимуть змогу отримати інформацію безконтактним способом.

На скляний стенд за допомогою відео- та аудіовідтворювача транслюється візуально-звукова інформація, яку підібрали за популярністю звернень до ВРЕР, повідомляє сектор зв’язків з громадськістю обласної міліції. Бажаючі можуть дізнатися у скляної фігури, які документи треба мати при обміні посвідчення водія, при отриманні його вперше, при проведенні реєстрації, перереєстрації та знятті з обліку транспортних засобів та інших операцій, які стосуються діяльності підрозділу.

«Законодавство, яке періодично змінюється, щоразу викликає ажіотаж серед автолюбителів, — каже начальник франківського ВРЕР Роман Фенко. — Водії йдуть, аби проконсультуватися, отримати інформаційні послуги, а тепер у них є можливість отримати інформацію швидше та не стояти в чергах».

Пристрій видає звукові повідомлення, які транслюються, якщо людина підійде до нього ближче, ніж 1,5 метри. Якщо поруч нікого немає, промоутер перебуває у режимі очікування.

Відео Каналу 24.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.