Фото

У Франківську відбувся рейд на порушників правил дорожнього руху (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

У п’ятницю, 15 лютого, в Івано-Франківську відбувся рейд на порушників дорожнього руху. Інспектори ДАІ працювали на дорозі спільно з журналістами.

«Репортер» того дня працював з інспекторами взводу супроводу Сергієм Костишиним та Василем Семчуком. Міліціонери разом працюють вже півтора року, службу несуть на комфортабельному Volkswagen Passat.

«Під час служби ми звертаємо більше уваги на порушення правил дорожнього руху водіями, — каже Сергій Костишин, який служить у ДАІ вже три роки. — Основні порушення — ненадання переваги в русі пішоходам, зупинка у недозволених місцях, проїзд на заборонний сигнал світлофора. Водії часом намагаються уникнути відповідальності та вимагають доказів, фото- та відеофіксації. Ми зі свого боку намагаємося фіксувати порушення на фото- та відеозйомку. Пішоходів, які переходять дорогу у невстановлених місцях, ми попереджуємо усно».

Першим під приціл інспекторів потрапив червоний ВАЗ-2108. За словами сержанта Костишина, водій виїхав на заборонний знак світлофора.

Шофер, Ігор Баланюк, спершу заперечував даішникам. Чоловік казав, що коли він рухався, зелене світло на світлофорі ще блимало. Натомість він не зміг пояснити, чому на переході вже рухалися пішоходи.

Згодом водій визнав свою помилку. Сергій Костишин виписав йому протокол з мінімальним штрафом — 425 гривень. Максимум за порушення можна «влетіти» на 510 грн. За словами інспектора, більшість водіїв ставляться негативно до зауважень до себе.

Поки Сергій Костишин оформляв папери, Василь Семчук зупинив білу Таврію.

Інспектор вказав зніяковілому водію на заляпані номерні знаки. Їх неможливо прочитати здалеку. Все обмежилося усним зауваженням, водій протер табличку з номерами та поїхав далі.

Наряд переїхав на вулицю Незалежності та зупинився неподалік кінотеатру «Космос».

За словами інспекторів, порушення, яке найчастіше тут фіксують — водії не пропускають на переході пішоходів.


Сергій Костишин зупинив Hyundai Tucson, що не пропустив пішохода. За кермом була жінка, яка заборонила себе фотографувати. Інспектор зробив їй зауваження, вручив пам’ятку про безпеку дорожнього рух та відпустив.

За кілька хвилин в очі міліціонерам кинулась Alfa Romeo, яка перетнула подвійну суцільну лінію розмітки. Водій розповів, що об’їжджав таким чином яму на дорозі.

«Зупиняють мене рідко, лише коли порушую, — розповів В’ячеслав Івашутін, водій Alfa Romeo. — Обманювати не буду, буває, що й порушую правила. Переважно це стається через те, що дорожня розмітка і знаки стоять так, що стає неможливо заїхати за правилами куди мені потрібно, навіть додому».

Цього дня на дорогах Івано-Франківська працювали кілька спільних нарядів ДАІ та журналістів. Хочеться вірити, що аварій у місті стане хоч трохи менше.

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.