Фото

Пласту — 98 років (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

У неділю, 11 квітня, Національна скаутська організація України “Пласт” відзначила 98-му річницю від дня свого заснування. Так, пластова присяга вперше була складена 12 квітня 1912 року у Львові. Івано-франківські пластуни відсвяткували водночас і 20-ліття відновлення Пласту в нашій області.

Цього року в урочистостях узяли участь понад 400 пластунів з Івано-Франківська, Білих Ослав, Болехова, Гошева, Іваниківки, Калуша, Рожнятова, Косова, Нижнього Березова, Богородчан, Надвірни, Коломиї, Чернівців, Городенки, Печеніжина, Рогатина, Фраги, Липівки, Яремчі. Як і 98 років тому, в цей день дванадцять юнаків та юначок з нашої області присягнули на вірність Богові та Україні.

Загалом же програма святкувань була різноманітною. Розпочалась вона з урочистого вимаршу від пластової домівки до народного дому «Просвіта», де відбулась служба Божа та загальне відкриття. Тут же пройшло нагородження найактивніших пластунів, завдяки зусиллям яких Пласт відновився та вже 20 років активно діє на Прикарпатті.

По завершенні пластових церемоніалів колона вирушила до облмуздрамтеатру, де на найбільшій сцені області розпочався «Концерт пластової творчості».

Пластова імпреза відкрилась з молитви та пластового гімну. Також присутні змогли переглянути мультимедійну презентацію про діяльність організації на сучасному етапі. З вітальним словом виступили представники обласної та міської влади. А далі на сцені розпочались творчі номери. Особливістю концерту було те, що на сцені виступали тільки члени Пласту. Своє мистецтво для друзів, батьків та гостей дарували як наймолодші члени організації так і їх більш старші побратими.

Комендант заходу Руслан Марцінків зазначив: «Сьогодні Пласт мобілізує у своїх лавах активну, патріотичну та творчу молодь. Вже майже століття пластуни показують що ми є єдиним цілим та активно працюємо у досягненні мети нашої організації – вихованні доброго громадянина України».

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.