Фото

Після недільної поразки сьогодні «Говерла» знову зіграє з «Азовмашем» (ФОТО)

Сьогодні, у вівторок, 24 квітня, в манежі Коледжу фізвиховання відбудеться четверта гра серії плей-офф чвертьфіналу баскетбольної Суперліги. Івано-франківська «Говерла» прийматиме маріупольський «Азовмаш». Матч, у якому іванофранківці не мають права на помилку, обіцяє бути дуже видовищним. Початок гри — о 19:00.

Нагадаємо, у неділю, 22 квітня, в Івано-Франківську відбувся третій матч чвертьфінальної серії. «Говерла» програла з рахунком 77:72, тож маріупольський «Азовмаш» повів у серії 2:1. Того дня свою роль у перемозі команди з Маріуполя відіграла довжина лави, а також перевага в передній лінії. І хоча в складі «ведмедів» на паркеті з’явився Брайан Грін, помітно було, що форвард не зумів повністю відновитися після травми.

Господарі виграли дебютну чверть із рахунком 29-19, але на велику перерву пішли поступаючись 41:45. Потужний спурт «ведмедів» на старті другої половини, коли до кошика маріупольців залетіли три поспіль дальні кидки, знову вивів «Говерлу» вперед. Але гості вкотре зуміли зібратися й підійти до заключної десятихвилинки, лідируючи +1.

Остання чверть минула в напруженій боротьбі. Захопивши лідерство та ведучи з перевагою в 3-5 очок, «Азовмаш» так і не дозволив суперникам заволодіти ініціативою.

Кевін Тіггс приніс «Говерлі» 21 очко. Здобутком Данте Свонсона стали 18 очок, сім підбирань і чотири передачі. Маркус Вокер оформив дабл-дабл (12 очок + 10 передач). Таку ж кількість очок і дев’ять підбирань на свій рахунок записав Ярослав Лемик.