Фото

ОТБ «Галичина» зняла власний фільм (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Сьогодні, 21 серпня, у театрі кіно «Люм’єр» відбувся допрем’єрний показ музичного фільму «Казка гірських вітрів». Авторами, сценаристами та режисерами є музичний редактор ОТБ «Галичина» Оксана Лісовська та журналіст Юлія Юзьків.

За словами Оксани Лісовської, їхня казка не переказ старої казки новими словами, не компіляція відомих казкових сюжетів, як це іноді робиться. «Ми придумали таку простеньку історію дружби, симпатії юних людей, — розповідає вона. — І це все відбувається на тлі Карпатських гір і тому, як молоді люди ставляться до цих гір. Ми хочемо, аби люди подивилися фільм і полюбили гори так, як ми».

Зйомки фільму розпочалися у квітні та тривали чотири місяці. Знімали в Івано-Франківську, Калущині, Галичі, Маняві і Саджаві Богородчанського району, в селі Ясень Рожнятівського району, а також у Верховинському районі, поблизу Буковецького перевалу.

Головні ролі виконували учасники вокальної студії «Ліра», журналісти ОТБ «Галичина», а також професійні актори з обласного театру ляльок імені Марійки Підгірянки.

У фільмі звучить 14 музичних композицій. Серед них вже добре відомі, а також зовсім нові – написані спеціально для фільму.

Прем’єру «Казки гірських вітрів» можна подивитися вже 1 вересня о 21:00 в ефірі ОТБ «Галичина».

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.