Фото

Німецькі фахівці в Івано-Франківську. Тішитися зарано? (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Останні три дні в Івано-Франківську перебуває німецька делегація від Dreberis GmbH – компанії, яка наступні два роки працюватиме над розробкою транспортної стратегії для Івано-Франківська.

У рамках програми перебування вони зустрілися із першим заступником міського голови Зіновієм Фітелем, начальником управління економічного та інтеграційного розвитку Богданом Біликом, головним архітектором міста Володимиром Гайдаром, начальником відділу транспорту та телекомунікацій Юрієм Маджугою тощо.

Крім цього, делегація зустрілася із приватними перевізниками, відвідала КП «Електроавтотранс», провела фаховий семінар і прогулялася містом, щоб побачити всі принади нашого міста і т.д.

Член робочої групи Клаус Райнхардт підтвердив, що уся робота буде фінансуватиметься Німецьким товариством міжнародного співробітництва та Німецьким Федеральним міністерством економічної співпраці та розвитку. Однак, він зазначив, що розробка транспортної стратегії буде виконуватися у програмі Vizum. Оскільки в Івано-Франківську з такою програмою ніхто не працює, то нею можна буде скористатися тільки з дозволу їхніх роботодавців.

Клаус Райнхардт не уточнив, що мається на увазі під словами «з дозволу». Чи часом не запропонують місту купити право користування тією програмою? І якщо так, то скільки воно коштуватиме?

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.