Фото

На Прикарпатті відзначили День ВПС (ФОТО)

Google+ Pinterest LinkedIn Tumblr

Військовослужбовці 114-ї Івано-Франківської бригади тактичної авіації та 197-ї авіаційної бази урочисто відзначили своє професійне свято – День Військово-повітряних Сил Збройних Сил України.

Із самого ранку авіатори вишикувались у парадному строю прямо на бетонці злітної смуги. Після внесення бойового прапора з вітальним словом до всіх присутніх звернувся командир 114-ї бригади тактичної авіації полковник Сергій Биховець. Він зазначив, що з початку становлення України як незалежної держави воїни-прикарпатці зробили значний внесок у захист повітряних просторів нашої країни.

Незважаючи на труднощі, вдалось зберегти і висококласний льотний персонал, і техніку. Про це яскраво свідчить той факт, що молодий льотчик цієї частини капітан Володимир Самусь під час виконання учбових польотів зумів посадити літак, в якому відмовили двигуни. Зайве говорити, що таким чином авіатор не тільки запобіг можливій катастрофі, але й врятував для держави дорогу повітряну машину, вартість якої оцінюється в кілька мільйонів гривень. За цей вчинок молодого офіцера на урочистостях перед строєм було нагороджено відзнакою міністра оборони України «Доблесть і Честь».

Протягом минулого року військові авіатори всупереч недофінансуванню проводили заходи з розвитку та реформування Військово-повітряних сил. На базі саме 114-ї бригади тактичної авіації було проведено вдалий експеримент з формування авіаційної бази. Вдалось повернути у стрій тактичний аеродром Коломия; провели низку широкомасштабних навчань з бойовими польотами літаків.

Військових льотчиків привітали з професійним святом заступник командира ПвК «Захід» з авіації – начальник авіації полковник Олександр Кухаренко, заступник начальника Івано-Франківського аеропорту генерал-лейтенант запасу Петро Осипенко, представники місцевої влади та бізнесу.

Завершились урочистості великим святковим концертом, який прямо на аеродромі показали їм артисти з Народного дому №1. На урочистості військові льотчики прийшли зі своїми сім’ями. Тож День Військово-повітряних сил перетворився на справжнє родинне свято.

Підполковник Тарас Грень,
Західний регіональний медіа-центр Міністерства оборони України

Донат
Читайте «Репортер» у  Telegram та Instagram  – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.