Фото

Івано-франківські ЖЕО об’єднаються в Інтернеті (ФОТО)

Google+PinterestLinkedInTumblr

Як повідомив на презентації директор фірми-розробника ТОВ «Техноінфософт» Руслан Євчин, система VisualService об’єднає дев’ять івано-франківських ЖЕО та, згодом, інші комунальні підприємства міста.

Між дев’ятьма ЖЕО міста та системою VisualService працюватиме закрита
приватна мережа для обміну даними про сплату комунальних платежів. База
даних знаходитиметься на центральному сервері ЄРЦ.

За словами керівника ЄРЦ Вадима Войтика, впровадження цієї системи є інструментом реалізації житлово-комунальної реформи міста.

Система буде доступна як самим ЖЕО та комунальним підприємствам, так і кінцевим користувачам — споживачам комунальних послуг. Для абонентів ця система працюватиме на базі мережі Інтернет і буде доступна кожному окремому платнику за унікальним логіном і паролем. Абонент зможе заходити на сайт системи і переглянути усі дані щодо сплати комунальних послуг — історію платежів, заборгованості і т.д. У той же час, механізм оплати комунальних послуг не зміниться, і мешканці надалі ходитимуть платити туди, куди вони звикли ходити.

За словами Вадима Войтика, розробка програмного комплексу коштувала 95 тисяч гривень. Запуск системи заплановано на жовтень 2011 року, а вже в листопаді запрацює веб-сайт для користувачів.
Фото: Андрій Шустикевич

Донат
Читайте «Репортер» у Telegram та Instagram – лише якісні новини та цікаві статті у вашому телефоні
 

Comments are closed.